صفحه اصلی » مشاوره » مسائل جنسی » خودارضایی در دختران/ نشانه های منی در زنان

خودارضایی در دختران/ نشانه های منی در زنان

خودارضایی در دختران/ نشانه های منی در زنانReviewed by کارشناس دینی on Dec 25Rating: ۵.۰

پرسش: دختری هستم که در بچگی مدت ۴ و ۵ سال با بدنم بازی می کردم و حالا فهمیده ام که چیزی به نام استمنا وجود داره. یادم نیست اون موقع مایعی از بدنم خارج می شد یا نه اما یه حالاتی بهم دست می داد. الان بعد این همه سال هنوز بعضی شب ها همون حالت بهم دست می ده. کمی مایع از بدنم خارج میشه (بی رنگ) اما درست نمی دونم همون استمنا هست یا نه؟ می خوام بدونم شبا که این طوری می شم برای نماز باید غسل کنم؟

خیر مایع مذکور در فرض سوال منی نیست و غسل جنابت واجب نمی شود و به طور کلی
حصول جنابت به دو طریق است: الف) دخول و آمیزش، ب ) رسیدن به ارگاسم و خروج منى.
مایعى که همراه با اوج لذت جنسی (ارگاسم) از زن خارج مى‏شود حکم منى را دارد و موجب جنابت است.
جنب شدن و خروج منی بدون دخول و آمیزش، به دو صورت است. اختیاری و بدون اختیار. در صورتی که انسان با خود کاری کند که به صورت اختیاری به اوج لذت جنسی و ارگاسم برسد و از او منی خارج شود این حالت استمنا است، حرام است و باید ترک شود و در صورت انجام، غسل جنابت نیز واجب می شود، ولی در صورتی که بدون اختیار در خواب این حالت به او دست دهد، این حالت احتلام نام دارد. در صورت احتلام اگر چه فرد جنب می شود و واجب است غسل جنابت انجام دهد، ولی چون بی اختیار و در خواب اتفاق می افتد، نمی توان گفت حرام است

کلیک کنید:  راه درمان خودارضایی در دختران

[irp posts=”10322″ name=”درمان خودارضایی ( استمنا )”]

کانال تلگرام سایت اسلام سیتی

درباره کارشناس دینی

کارشناس دینی
با سلام بنده بعنوان طلبه و کارشناس دینی سایت اسلام سیتی فعالیت دارم. دوستان اگر سوال یا نظری در مورد مطلب بالا دارید میتوانید نظر و سوالتان را از بخش نظرات، ذیل همان مطلب برای ما ارسال کنید. و ان شاء الله ظرف کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ذیل سوالتان در همان صفحه درج خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.